Dobre dildo jest jak dobra książka: długie, grube i trudno się od niego oderwać!

Dzisiaj prezentujemy dilda we wszystkich kształtach i rozmiarach, przeznaczone zarówno do stosunku waginalnego, jak i analnego. Od realistycznych wibratorów w kolorze cielistym po fantazyjne wibratory w różnych zabawnych kolorach i fakturach – każdy znajdzie idealne dildo dla siebie. Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem, rozważ wybór mniejszych wibratorów, a następnie przejdź do wyższej kategorii. Prezentujemy również opcje, które pasują do Twojego budżetu, od tanich po te luksusowe.

Wybrane oferty na dilda

Prezentowane oferty są wyselekcjonowane i pochodzą z portalu Aliexpress. Cena może się różnić w zależności od kursu dolara. Ilość sprzedanych produktów również może się zmienić.

Dildo – najpopularniejsze rodzaje

Dilda stworzone z silikonu są miękkie i elastyczne, ale należy pamiętać, że silikonowy lubrykant nigdy nie powinien być używany z takim rodzajem zabawek.

Plastikowe oraz gumowe dilda są realistycznie twarde i kompatybilne z każdym rodzajem lubrykantu. Dilda żelowe są giętkie i wystarczająco elastyczne, aby zmieścić się w najciaśniejszym kącie.

Dilda szklane oraz metalowe są sztywne przez co zapewniają intensywniejszą penetrację, ponadto są bardzo łatwe w czyszczeniu.

Dildosy wykonane z realistycznych materiałów, takich jak TPR, szybko nagrzewają się do temperatury ciała, zapewniając maksymalny komfort. W tej kategorii prezentujemy szeroką gamę najlepiej ocenianych zabawek dla dorosłych. Na innej podstronie prezentujemy dilda z przyssawkami, dzięki czemu łatwo jest zaspokoić swoje potrzeby pod prysznicem lub przy ścianie. Aby Twój zakup dildo był kompletny, koniecznie sprawdź nasz szeroki wybór uprzęży, wibratorów oraz innych zabawek erotycznych dla kobiet i mężczyzn. Jak z resztą zawsze, zalecamy wcześniejsze zapoznanie się z instrukcją obsługi danej zabawki przed rozpoczęciem korzystania.