Jak poderwać mężatkę i doprowadzić do seksu?

Jak poderwać mężatkę i doprowadzić do seksu?

Podryw mężatek to temat, który od zawsze wzbudza zainteresowanie mężczyzn. Niektórzy uważają, że jest to niemoralne i nieetyczne, inni zaś widzą w tym wyzwanie i przygodę. Niezależnie od tego, jakie są Twoje motywacje, jeśli myślisz o podrywaniu mężatki, warto pamiętać o kilku zasadach, które pomogą Ci zwiększyć Twoje szanse na sukces.

Dlaczego chcesz umawiać się z mężatką?

Zanim przystąpimy do omawiania strategii i innych kwestii związanych z uwodzeniem zamężnych kobiet, zastanów się, dlaczego zależy ci na związku z kobietą, która jest żoną innego mężczyzny.

Czy Twoje uczucie jest naprawdę tak silne, czy może jest to kwestia chwilowego zauroczenia?

Pamiętaj, że po opuszczeniu ciebie, ona wraca do swojego męża. Jak poczułbyś się w takiej sytuacji? Czy potrafisz zaakceptować ten fakt i starać się o tym nie myśleć?

Nie ważne, dlaczego decydujesz się na ten związek, musisz zdawać sobie sprawę z jego konsekwencji. Rzadko kiedy tego typu relacje kończą się bez bolesnych konsekwencji lub odkrycia ich przez partnera. Czy jesteś w stanie znieść poczucie winy?

A co, jeśli zdecyduje się wrócić do swojego męża lub pozostać przy nim? Ryzyko jest wysokie, więc upewnij się, że na pewno wiesz co robisz.

Zasady podrywania mężatek

Kiedy spotykasz się z mężatką, musisz pamiętać o kilku rzeczach, które różnią się od randkowania z osobą wolną.

Na przykład, nie będziesz mógł publikować swojego związku w mediach społecznościowych. To oczywiste, ale warto o tym pamiętać, ponieważ twoja relacja będzie musiała być utrzymywana w tajemnicy.

Jeśli właśnie zacząłeś lub myślisz o randkowaniu z zamężną kobietą, ważne jest, aby zrozumieć zasady, które dotyczą tego typu relacji. Jeśli ich nie przestrzegasz, możesz narazić się na wiele problemów.

1. Pamiętaj, że jest mężatką

Musisz wbić to sobie do głowy i trzymać się tego. Ona nie zostawi swojego męża ani stabilnego życia dla ciebie. Jeśli zaczniesz się w niej zakochiwać, tylko się zranisz.

Czy związek z kobietą, która opuściła swojego męża ma szansę rozkwitnąć jeśli wasza relacja była budowana w oparciu o kłamstwa?

2. Trzymaj się z dala od jej domu

Trzymaj się z dala od jej domu. Nie wchodź do środka. Jeśli jej mąż was przyłapie, możesz mieć kłopoty.

To jasne, że nie szanujesz jej małżeństwa, a wejście do jej domu to tylko kolejny poziom braku szacunku. Zabierz ją do siebie, do hotelu lub na tylną kanapę samochodu, ale unikaj domu rodzinnego.

3. Trzymaj język za zębami

Ona nikomu o tym nie powie, co oznacza, że ty również musisz trzymać gębę na kłódkę. Jedną z największych zasad umawiania się z mężatkami jest to, że nie możesz nikomu powiedzieć o tym związku.

Jeśli ktokolwiek się o tym dowie, może przypadkowo rozprzestrzenić tę informację i stworzyć plotkę, z którą będziesz musiał sobie poradzić. Utrzymuj swój związek w tajemnicy i nie mów nikomu o tym, co robisz.

4. Żadnych wpisów w mediach społecznościowych, nawet jeśli są szyfrowane

Twój związek z mężatką pozostać w tajemnicy. Nie publikuj żadnych zdjęć ani postów na jej temat w mediach społecznościowych. Nie zostawiaj żadnych poszlak, że w ogóle z nią jesteś (nawet wśród przyjaciół).

Gdy jesteś z nią, skup się na niej, a nie na swoim telefonie. Wasz związek jest dyskretny, więc nie ma potrzeby dzielenia się nim z całym światem.

5. Wyznacz wyraźne granice

Na samym początku związku należy usiąść i ustalić podstawowe zasady. Jeśli tego nie zrobisz, pozostawisz okazję do błędnej interpretacji i nieporozumień.

Na przykład, jedną z granic może być zakaz nocowania u siebie nawzajem.

6. Trzymaj się codziennej rutyny

Jeśli nagle zmienisz swoje zachowanie, gdy zaczniesz spotykać się z zamężną kobietą, ludzie to zauważą. Zamiast tego bądź sobą i trzymaj się swojej normalnej rutyny.

Stosowanie się do swojej codziennej rutyny pomaga utrzymać pozory normalności, nawet gdy Twoje życie miłosne staje się coraz bardziej skomplikowane. To sprawia, że ​​trudniej jest innym zauważyć, że coś się zmieniło w Twoim życiu osobistym.

7. Nie przyjmuj prezentów

Jeśli jesteś w związku, w którym partnerka zaspokaja Twoje potrzeby finansowe, warto dbać o równowagę. Ważne jest, abyś nie czuł się zobowiązany czy winny wobec niej. Pamiętaj, że relacja między wami to nie tylko seks.

8. Zmieniaj hotele, do których się wybieracie

Jeśli planujesz spotykać się z nią w celach intymnych, unikaj spotkań w jej własnym mieszkaniu. Jeśli wybierasz się do hotelu, zadbaj o różnorodność miejsc. To ważne, aby uniknąć podejrzeń personelu hotelowego lub innych osób. Jeśli ktoś zacznie zadawać pytania na Twój temat, zachowaj ostrożność i nie wyjawiaj zbędnych informacji. Warto chronić swoją prywatność i trzymać się zasady dyskrecji.

9. Płać gotówką

Jeśli nie masz zamiaru tworzyć albumu o tytule „Moje przygody z mężatkami”, zdecyduj się na płatności gotówką. Transakcje kartami pozostawiają widoczny ślad, który można powiązać z nieodpowiednimi działaniami. Pamiętaj o tej zasadzie, aby zachować dyskrecję i uniknąć nieporozumień.

10. Nie kupuj jej prezentów

Ponownie, warto pamiętać, że nie jesteś z nią w tradycyjnym związku. Ona ma męża w domu, który jeśli zobaczy, że jego żona ma na sobie nowy naszyjnik lub seksowną bieliznę, zacznie zadawać pytania. Nie kupuj jej osobistych rzeczy, które będą jej o tobie przypominać.

To nie jest zwykły związek, pamiętasz? Ryzykujesz zatarcie granic i wpadnięcie w poważne kłopoty, jeśli myślisz, że prezenty mogą zastąpić uczucia.

11. Nie zaprzyjaźniaj się z jej mężem

Już teraz okazujesz brak szacunku czyjemuś małżeństwu. Nie posuwaj się dalej, zaprzyjaźniając się z jej mężem. Doprowadzi to tylko do katastrofy i zrani go jeszcze bardziej niż niewiedza o tym, z kim sypia jego żona.

12. Jak będziecie się komunikować

Nie możesz dzwonić do niej, kiedy tylko masz ochotę. To ważne, abyś przemyślał ten ruch, zanim popełnisz błąd. Jeśli chcesz, aby ten związek pozostał poufny, musisz wybierać bezpieczne sposoby komunikacji.

Oznacza to brak e-maili, unikanie rozmów telefonicznych w jej domu i niekorzystanie z wiadomości tekstowych. Działając w ten sposób, zminimalizujesz ryzyko, że wasza relacja zostanie odkryta przez osoby trzecie. To kluczowy element utrzymania tajemnicy.

13. Odejdź jeśli zauważysz, że zaczyna rozwijać uczucia w twoją stronę

Może ci się podobać fakt, że mężatka zaczyna się w tobie zakochiwać, ale to może tylko jeszcze bardziej skomplikować waszą relację. Ona już zdradza swojego męża, więc nie ma gwarancji, że nie zrobi tego samego z tobą.

14. Seks w zabezpieczeniu – zawsze

Spotykając się z zamężną kobietą, niespodziewana ciąża to ostatnia rzecz, jakiej potrzebujesz. To samo dotyczy niespodziewanych infekcji przenoszonych drogą płciową, dlatego ważne jest, abyście oboje mieli pewność, że jesteście wolni od chorób. Zawsze pamiętajcie o praktykowaniu seksu w zabezpieczeniu, aby uniknąć problematycznych sytuacji.

Sposoby uwodzenia mężatek

1. Znajdź odpowiednią kobietę

Nie każda mężatka jest zainteresowana romansem. Dlatego przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań, warto dokładnie przyjrzeć się wybranej kobiecie. Zwróć uwagę na jej zachowanie, sposób bycia i sygnały, jakie wysyła w Twoją stronę. Jeśli zauważysz, że jest otwarta na nowe znajomości i flirt, możesz zacząć działać.

2. Bądź dyskretny

Jeśli nie chcesz, żeby Twoja przygoda wyszła na jaw, musisz zachować dyskrecję. Unikaj publicznych wyznań i okazywania uczuć w miejscach, gdzie możecie być widziani przez znajomych lub rodzinę mężatki.

3. Bądź atrakcyjny

Atrakcyjność fizyczna jest ważna w każdym związku, również w tym nieformalnym. Dlatego zadbaj o swój wygląd i styl ubioru. Postaraj się też być charyzmatyczny i zawsze bądź pewny siebie.

4. Bądź ciekawym rozmówcą

Mężatki są zazwyczaj zajęte swoimi rodzinami i pracą. Dlatego jeśli chcesz zdobyć jej zainteresowanie, musisz być ciekawym rozmówcą. Pytaj ją o jej życie, zainteresowania i marzenia.

5. Bądź cierpliwy

Nie oczekuj, że mężatka od razu się w Tobie zakocha. Musisz być cierpliwy i dać jej czas, aby się o Tobie przekonała.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *