Niegrzeczna niania czyli opowiadanie erotyczne o opiekunce do dziecka

Paul i Tina są małżeństwem od około 6 lat i mają 3-letnią córkę.

Zamiast umieścić swoją córkę w żłobku, zdecydowali się zatrudnić opiekunkę, która będzie się nią opiekować w ciągu dnia. Niedawno zatrudnili nową opiekunkę, Jennifer, 18-letnią studentkę pierwszego roku, studiującą na lokalnym uniwersytecie. Jennifer uczęszczała wyłącznie na zajęcia w godzinach popołudniowych i wieczornych, co pozwalało jej opiekować się dzieckiem, dopóki Tina lub Paul nie wrócili do domu.

Jennifer jest średniego wzrostu i ma przeciętną budowę ciała. W trakcie swojej nauki w szkole średniej uprawiała sport i była cheerleaderką. Była bardzo podekscytowana, że udało jej się tak szybko znaleźć pracę jako opiekunka była również zadowolona z kwoty, jaką jej płacą.

Tajemniczy pokój

Było wczesne popołudnie, Jennifer właśnie położyła dziecko na popołudniową drzemkę i wiedziała, że Tiny nie będzie w domu jeszcze przez kilka godzin.

Jennifer skierowała się do łazienki, przechodząc obok otwartych drzwi sypialni Tiny i Paula, zaglądając do pokoju. Zatrzymała się na chwilę i zajrzała do pokoju. Nie widziała zbyt wiele, z wyjątkiem otwartej szuflady stolika obok łóżka i czegoś, co wyglądało jak duża szafka na wezgłowiu łóżka.

Jennifer wzruszyła ramionami i ruszyła w stronę łazienki. Kiedy usiadła na toalecie, zaczęła się zastanawiać: „Dlaczego ktoś potrzebuje szafki na zagłówku łóżka?”.

Jennifer opiekowała się dzieckiem nieco ponad miesiąc i ponieważ drzwi były zawsze zamknięte po raz pierwszy miała okazję widzieć ich pokój. Gdy skończyła w łazience, ciekawość wzięła górę. Musiała przyjrzeć się bliżej szafce w pokoju Tiny i Paula.

Zabawki dla dorosłych w tajemniczym pokoju

Jennifer powoli weszła do ich pokoju, wiedząc, że nie powinna tego robić, ale jej ciekawość była silniejsza od niej. Kiedy zbliżyła się do łóżka, jej uwaga przyciągnęła szczelina między materacem a częścią szafki. Zauważyła tam nietypowe oczka przymocowane do oparcia – jedno po obu stronach i jedno większe pośrodku. To wyglądało naprawdę niezwykle.

Poglądając bliżej, zauważyła, że te oczka były wyjątkowo duże i solidnie przymocowane. Wydawały się mieć jakieś specjalne znaczenie.

Jej ciekawość przykuła także drzwi szafki. Jednakże, gdy spojrzała, zobaczyła jedynie zatrzask trzymający je zamknięte, ale nie było żadnego zamka.

Tak więc, przed nią stała zagadka – co kryło się za tajemniczymi oczkami na szafce, a także dlaczego drzwi nie miały zamka? Jej ciekawość rosła, a myśli biegły jej przez głowę, gdy rozpoczęła odkrywczą podróż w poszukiwaniu odpowiedzi.

Jennifer nerwowo przygryzła dolną wargę, wiedząc, że jeśli zostanie przyłapana, na pewno zostanie zwolniona. Z ciekawością podeszła do zatrzasku i delikatnie go otworzyła. Powoli drzwiczki zaczęły się rozchylać, a jej oczy rozszerzyły się z wrażenia, kiedy spojrzała do wnętrza. Na środku widniał zestaw łańcuchów, zakończony skórzanymi kajdankami. Na dnie szafki znajdowały się lubrykanty w różnych smakiach oraz różne rozmiary dild i wibratorów.

Zszokowana Jennifer z wrażenia zakryła usta, przyglądając się różnym zabawkom erotycznym znajdującym się w szafce. Na jednych drzwiach znajdował się około 20 centymetrowy, ale cienki strap-on, na półce poniżej znajdowały się różne rozmiary uprzęży.

Spojrzała na drugie drzwi, widząc wiszące na nich różne rozmiary pejczy do jazdy konnej zapytała samą siebie – „Co to za ludzie?”, następnie kontynuując oglądanie kolekcji zabawek erotycznych i sprzętu do bondage.

Ekscytacja

Jej cipka zaczęła mrowić, gdy ponownie spojrzała na to dziwaczne urządzenie – wibrator, który znajdował się na prawych drzwiczkach. Jej uwaga skoncentrowała się na jego różowym wyglądzie. Urządzenie to wydało się być stosunkowo krótkie, ale solidne. Zaskakująco przypominało uszy królika. Z nieśpiesznym ruchem sięgnęła po nie i z ciekawości wyjęła, żeby przyjrzeć się mu bliżej.

Jennifer trzymała przedmiot przed sobą, przyglądając się mu uważnie. Coś w nim przyciągnęło jej uwagę wyglądało jak łożyska kulkowe przymocowane do długich srebrnych prętów na każdym końcu. To była zupełnie nowa zabawka do masturbacji, jakiej jeszcze nigdy nie widziała. Zastanawiając się, jak działa, postanowiła go odwrócić, aby poszukać ukrytych przełączników. Gdy nacisnęła jeden z przycisków, ze zdziwienia prawie upuściła wibrator na ziemie, kiedy nagle się włączył.

Głowa i trzon zabawki zaczęły się poruszać, a kulki wewnątrz urządzenia obracały się energicznie. Jennifer przyglądała się temu widowisku przez moment, po czym wyłączyła zabawkę. Zdecydowała się pociągnąć w górę drugi przełącznik sterujący i natychmiast zauważyła, jak nasadka na końcu urządzenia zaczęła delikatnie wibrować. To zmusiło Jennifer do rozważań, jakie byłyby jej odczucia, gdyby przetestowała to urządzenie na sobie.

Niania testuje wibrator

Po wyłączeniu zabawki, Jennifer zaczęła rozważać możliwość zabrania jej do salonu i wypróbowania. Jej serce zabiło szybciej, gdy myślała o tej odważnej decyzji. Nerwowo rozejrzała się po pokoju, próbując zdecydować, czy na pewno powinna się na to zdecydować, a jeśli tak to gdzie dokładnie chciałaby to zrobić.

Jennifer szybko rozpięła szorty, zdejmując je, ale zostawiając na sobie czarne stringi. Weszła na łóżko, decydując, że tutaj będzie najlepiej. Położyła się na plecach, podpierając głowę poduszką, a następnie rozłożyła nogi.

Ponownie spojrzała na zabawkę, zastanawiając się, czy w ogóle zmieści się w jej cipce. Chociaż nie była dziewicą, nadal była dość ciasna i miała problemy nawet z włożeniem do niej kutasów niektórych facetów. Zaczęła pocierać swoją zakrytą cipkę, czując jak mokre są już jej stringi, już wiedziała, że lubrykant nie będzie potrzebny.

Jennifer odciągnęła pasek stringów na bok, czując chłodne powietrze uderzające w jej rozpalone lędźwie, co tylko zwiększyło jej podniecenie. Jęknęła cicho, przesuwając dłonią po świeżo ogolonej szparce. Delikatnie rozchyliła wargi sromowe, pozwalając aby chłodne powietrze napłynęło na odsłoniętą łechtaczkę. Przesunęła środkowym palcem po łechtaczce, lekko muskając ją czubkiem palca.

Jej ciało podskakiwało i drżało za każdym razem, gdy palec uderzał w łechtaczkę. Następnie wywierała stały nacisk na łechtaczkę, pocierając ją okrężnymi ruchami, co tylko potęgowało wzrost podniecenia.

Powrót Tiny do domu

Tina, wracając do domu, rzuciła okiem na zegar w radiu i zauważyła, że skończyła pracę godzinę wcześniej niż zwykle. Wiedziała, że Jennifer nie będzie oczekiwać nikogo w domu przez kolejne półtorej godziny, ale pomyślała, że to da Jennifer szansę na relaks przed zajęciami.

Tina wjechała na podjazd, mając nadzieję, że jej córka ucięła sobie drzemkę. Wyskoczyła z samochodu i szybko weszła do domu. Kiedy weszła do środka, usłyszała włączony telewizor. „Cześć Jennifer, jestem w domu – oznajmiła od wejścia, nie zawracając sobie głowy zaglądaniem do frontowego pokoju.

Kiedy Tina nie otrzymała odpowiedzi, weszła do frontowego pokoju. „Jenni… – urwała szybko, zdając sobie sprawę, że nikogo tam nie ma. Tina rozejrzała się trochę po pokoju, zastanawiając się, gdzie jest Jennifer.

„Hmm, może jest z Elizabeth, próbuje ją uśpić” – powiedziała do siebie, kierując się w stronę korytarza.

Gdy Tina szła korytarzem, usłyszała cichy jęk dziewczyny. Kiedy zbliżyła się do drzwi swojego pokoju, zdała sobie sprawę, że to właśnie stamtąd dochodzi. „Co ona, do cholery, robi w moim pieprzonym pokoju”, pomyślała sobie.

Tina i Paul powiedzieli Jennifer, że pod żadnym pozorem nie może wchodzić do ich pokoju. Tina zerknęła za róg i prawie krzyknęła ze złości.

Jennifer miała głowę odchyloną do tyłu, z szeroko rozłożonymi nogami, przesuwając trzon wibratora w górę i w dół swojej mokrej cipki. W tym czasie miała na sobie bluzkę oraz biustonosz, które przylegały do jej jędrnych piersi. Delikatnie ściskając jeden z sutków, leżała na łóżku wijąc się z rozkoszy.

„Ta pieprzona dziwka masturbuje się na moim łóżku, jedną z moich zabawek” – powiedziała Tina ze złością pod nosem. Tina, mimo swojego niezadowolenia, nie mogła ukryć, że czuła pewne zaciekawienie wobec młodszej dziewczyny.

Jennifer przestała przesuwać zabawką po swojej szczelinie, gotowa sprawdzić, czy będzie w stanie się nią spenetrować. Podniosła głowę, spoglądając w dół na swoją nabrzmiałą cipkę, następnie ustawiła główkę zabawki przy samej szparce. Powoli zaczęła wsuwać wibrator, czując, jak jej cipka rozciąga się i powoli otwiera. Odrzuciła głowę do tyłu, wydając z siebie głośne sapnięcie: „O mój Boże!”.

Tina zakryła usta, aby stłumić wszelkie odgłosy, obserwując dziewczynę penetrującą się swoją zabawką. Wiedziała, że Jennifer musi zostać za to ukarana, ale w jaki sposób. Wiedziała, że mogłaby ją po prostu zwolnić, ale to byłoby zbyt proste. Nie, ona sprawi, że ta suka będzie cierpieć.

Jennifer nadal wsuwała w siebie zabawkę, czując, jak jej cipka jest maksymalnie rozciągnięta. „Jasna cholera, jakie to duże”, jęknęła głośno, czując, jak wibrator ocierają się o jej łechtaczkę.

Kiedy Tina to usłyszała, cicho weszła do pokoju. Po cichu podeszła do łóżka, patrząc w dół na nabitą cipkę młodszej dziewczyny. Widziała, jak małe wargi cipki dziewczyny mocno rozciągają się wokół zabawki. Czując lekkie mrowienie własnej cipki. Stała tam w bezruchu nie mówiąc ani słowa.

Jennifer miała mocno zamknięte oczy, trochę z bólu, że jej ciasna dziurka jest tak rozciągnięta. Powoli zaczęła wycofywać zabawkę, czując, jak wnętrze jej cipki jest wyciągane wraz z nią.

Ukaranie niegrzecznej niani

„Dobrze się bawimy?” Tina w końcu zapytała ze złością.

Jennifer prawie zeskoczyła z łóżka na słowa Tiny, szybko wyciągając z siebie wibrator. Spojrzała na Tinę w szoku. „Ti… ti… Tina, ja… Ja…” zaczęła mówić, ale szybko jej przerwano.

„Co ty kurwa robisz w naszym pokoju?!” Tina krzyknęła na Jennifer.

„JA… JA… Przepraszam,” powiedziała Jennifer, prawie płacząc.

„Och, przeprasza, ta suka przeprasza”, Tina krzyknęła ze złością, chwytając Jennifer za ramię i ściskając je mocno. „Wiesz, że mogłabym po prostu Cię zwolnić, ale to byłoby zbyt proste. Nie, chcesz być dziwką, to zrobimy z ciebie dziwkę – krzyknęła Tina, ustawiając Jennifer do pozycji siedzącej.

Jennifer ze strachem w oczach spojrzała na Tinę, zastanawiając się, co ta zaplanowała. Patrzyła, jak Tina sięga do szafki i wyciąga obijające się o siebie łańcuchy. Strach Jennifer zmienił się w przerażenie, gdy zobaczyła, jak Tina wyciąga przed nią kilka łańcuchów.

„Zwykle mój mąż i ja używamy ich na sobie nawzajem, ale dziś myślę, że zrobimy wyjątek” – powiedziała ze złością Tina, szybko zakładając kajdankę na lewy nadgarstek Jennifer i mocno ją zaciskając. Następnie szybko założyła kolejny mankiet na drugi nadgarstek Jennifer i zacisnęła go. Zmusiła Jennifer do położenia się na plecach i przymocowała pozostałe końce łańcuchów do oczek, tak że ramiona Jennifer były rozłożone nad jej głową.

Jennifer próbowała walczyć z ograniczeniami, wiedząc, że prawdopodobnie będzie gorzej, jeśli uda jej się uwolnić. „Proszę, nie, proszę, nie, przepraszam, proszę, puść mnie” – błagała, chcąc po prostu zostać zwolniona i wyjść.

Tina zaśmiała się gniewnie. „Jest na to zdecydowanie za późno, nie wyjdziesz, dopóki Paul tu nie przyjedzie” – powiedziała, nadal śmiejąc się z błagań młodszej dziewczyny. Chwyciła jeszcze kilka łańcuchów i szybko przymocowała je do kostek Jennifer, a pozostałe końce do oczek na słupkach łóżka u stóp, pozostawiając Jennifer bezradną i rozłożoną na łóżku. „Teraz po prostu poczekaj tutaj, aż Paul wróci do domu” – powiedziała Tina, klepiąc żartobliwie Jennifer po policzku.

Tina wyszła z pokoju, zamykając za sobą drzwi. Teraz musiała tylko znaleźć kogoś, kto zabierze Elizabeth na wieczór. Chwyciła za telefon i zadzwoniła do swojej przyjaciółki.

Tina powiedziała przyjaciółce, że Paul i ona mają coś na głowie i potrzebują opiekunki. Jej przyjaciółka szybko zgodziła się zaopiekować Elizabeth i zgodziła się ją odebrać.

Po tym jak jej przyjaciółka odebrała Elizabeth, Tina wróciła do swojego pokoju i zastała śpiącą Jennifer. „Hej dziwko, obudź się, nie możesz spać”, krzyknęła, podchodząc do łóżka.

Chociaż Tina nigdy nie eksperymentowała z inną dziewczyną, miała sekretną fantazję o oglądaniu Paula uprawiającego seks z inną dziewczyną, a Jennifer nie była od niej dużo młodsza. Pomyślała więc, że to jej szansa, aby ją spełnić.

„Proszę, pozwól mi odejść, po prostu mnie zwolnij, przepraszam” – błagała ponownie Jennifer.

Tina uśmiechnęła się do niej diabelsko. „Już ci mówiłam, to byłoby zbyt proste, nie zwolnię Cię tak po prostu, musisz poczekać, aż Paul tu przyjedzie” – powiedziała, słysząc trzask zamykanych drzwi samochodu. „I o wilku mowa, oto on” – powiedziała podekscytowana, szybko wychodząc z pokoju zamykając za sobą drzwi.

Powrót Paula do domu

Tina przywitała Paula w przedpokoju. „Hej kochanie, jak ci minął dzień?” zapytała, uśmiechając się do niego szeroko.

„Poszło dobrze” – odpowiedział Paul, zauważając jej zawadiacki uśmiech.

„To dobrze, kochanie, musimy o czymś porozmawiać” – powiedziała, chwytając go za rękę i prowadząc na kanapę.

Paul spoglądał na Tinę z lekkim niepokojem w oczach, gdy razem zasiadali na wygodnej kanapie. Wiedział, że ta chwila oznacza, że będzie musiał wysłuchać tego, co jego żona ma do powiedzenia. Dlatego starał się wyglądać na zaangażowanego w rozmowę. Niemniej jednak, w głębi duszy wiedział, że po pracy trudno będzie mu naprawdę skupić się na rozmowie.

„Wyszłam dziś z pracy godzinę wcześniej i wróciłam prosto do domu, myśląc, że pozwolę Jennifer wyjść wcześniej” – powiedziała Tina, patrząc surowo na męża.

Paul skinął głową w podziękowaniu. „Tak, to był dobry pomysł” – powiedział, wciąż starając się pokazać, że jest zainteresowany.

„Kiedy weszłam do domu, telewizor był włączony, ale Jennifer nie było w pobliżu. Postanowiłam więc sprawdzić, czy może próbuje uśpić Elizabeth” – kontynuowała Tina, szukając jego reakcji.

Paul po prostu skinął głową, nie mówiąc ani słowa. Nie miał pojęcia, dokąd to zmierza, ale wydawało mu się to trochę niedorzeczne.

„Kiedy szłam korytarzem do pokoju Elizabeth, usłyszałam jęki tej dziwki i odkryłam, że dochodziły z naszego pokoju” – powiedziała Tina, a na jej twarzy znowu zaczęła pojawiać się złość.

Teraz Paul był zainteresowany, gdy to usłyszał. „Czy ona uprawiała seks w naszym łóżku z facetem?” zapytał, nie chcąc okazywać zbytniego zainteresowania.

„Równie dobrze mogła to robić. Nie, ta dziwka bawiła się sama ze sobą i używała mojego wibratora królika” – powiedziała Tina, stając się wściekła.

Kutas Paula drgnął w jego spodniach, próbując wyobrazić sobie, jak wyglądałaby ta scena. Tak, Tina i on mieli bardzo aktywne życie seksualne, ale on był facetem i lubił patrzeć na opiekunki, które przez ten czas zatrudniali. Chociaż nigdy nie widział żadnej z nich nago, ani nie myślał o zrobieniu z nimi czegokolwiek seksualnego, fantazjował o nich od czasu do czasu.

„Więc ją zwolniłaś?” zapytał Paul, patrząc na Tinę szczerze, wciąż próbując ukryć swoje podekscytowanie.

Tina energicznie potrząsnęła głową. „Nie, to byłoby zbyt łatwe dla tej suki” – powiedziała.

Paul słyszał Tinę mówiącą w ten sposób kilka razy, więc nie było to dla niego szokiem. „Więc co jej zrobiłaś?” zapytał.

Tina zaśmiała się szyderczo na jego pytanie. „Ta dziwka jest przywiązana do naszego łóżka i czeka na karę” – powiedziała z diabelskim uśmiechem.

Paul spojrzał na Tinę pustym wzrokiem. „K… karę?” jąkał się.

Tina skinęła głową: „Tak, ty i ja będziemy pieprzyć tę dziwkę i damy jej nauczkę”.

Spojrzenie Paula zmieniło się w szok, nie wierząc w to, co właśnie usłyszał. Tak, to było marzenie prawie każdego mężczyzny, ale był w szoku, że jego żona kazała mu to zrobić. „A… ale to gwałt” – mruknął, zdając sobie sprawę, że może to mieć również konsekwencje.

Tina roześmiała się, „Nie możesz zgwałcić chętnej kochanie, zwłaszcza jeśli wykorzystamy to jak ją przyłapaliśmy.” Tina już o tym myślała i doszła do wniosku, że ma sposób, aby upewnić się, że Jennifer nikomu nie powie, nawet gdyby chciała.

„Jak mamy wykorzystać przyłapanie na masturbacji przeciwko niej?” zapytał Paul.

„Wiesz, że komputer w naszym pokoju jest zawsze włączony, chociaż kamera w cale nie musi być włączona, to możemy po prostu powiedzieć jej, że całą sytuację nagraliśmy na wideo i upewnimy się, że nigdy więcej nie dostanie pracy” – powiedziała Tina, uśmiechając się szeroko. „A poza tym możemy nagrać, jak sprawiamy jej przyjemność, więc możemy mieć kolejny argument przeciwko niej” – dodała.

Paul potrząsnął głową, nie będąc pewnym, czy to zadziała. Wiedział jednak, że gdy Tina raz sobie coś postanowi, nie da się jej tego wyperswadować. Wstał z kanapy i spojrzał na żonę. „Co z Elizabeth? zapytał, pomagając Tinie wstać.

„Jest u Sary, już się tym zajęłam” – odpowiedziała Tina, prowadząc do ich pokoju.

Seks w trójkącie razem z nianią

Paul podążył za nią. Jego kutas wciąż był całkowicie zwiotczały, ale mrowił. Wciąż był trochę niepewny tego wszystkiego.

Tina przekręciła klamkę drzwi do ich pokoju. „Puk, puk, dziwko, już jesteśmy” – powiedziała, pchając drzwi.

Jennifer podskoczyła, gdy usłyszała Tinę. Podniosła głowę, patrząc jak Tina wchodzi do pokoju, a za nią Paul. Jennifer spojrzała na nich błagalnym wzrokiem, ale nic nie powiedziała.

Paul spojrzał na młodą dziewczynę rozłożoną na łóżku, przyglądając się jej wygolonej szparce i jej jędrnym cyckom. Poczuł, jak jego kutas natychmiast zaczyna reagować na scenę przed nim, tworząc lekkie wybrzuszenie na spodniach.

„Więc jesteś gotowa na swoją karę, dziwko?” zapytała Tina, podchodząc do łóżka.

Jennifer wiedziała, że nie ma wyboru, więc powoli skinęła głową Tinie, a następnie spojrzała na Paula. Zauważyła, że wpatruje się w jej cipkę i spojrzała w dół na jego krocze, zauważając wybrzuszenie. Zastanawiała się, co dla niej zaplanowali, ale doszła do wniosku, że walka z nimi nie przyniesie nic dobrego.

Tina spojrzała na męża z szerokim uśmiechem. „Ok Paul, podejdź tutaj” – rozkazała, po czym spojrzała z powrotem na Jennifer i uśmiechnęła się.

Paul przysunął się do żony, nie wiedząc, czego od niego oczekuje. Spojrzał w dół na cycki Jennifer, zauważając jej sterczące sutki.

Tina chwyciła Paula za ramię i pociągnęła go na drugą stronę, tak że stał tuż przy głowie Jennifer. Następnie sięgnęła w dół i szybko rozpięła jego spodnie.

Paul patrzył na Tinę w szoku, nie wierząc, że to się dzieje. Wiedział, że powiedziała mu, że będzie uprawiał seks z Jennifer, ale nie sądził, że Tina mówi poważnie.

Tina sięgnęła do rozporka w spodniach Paula i przez szczelinę w bokserkach wyciągnęła jego półtwardego, nieobrzezanego kutasa. Spojrzała na Jennifer, „więc chcesz być brudną dziwką w naszym domu, teraz spełnisz swoje marzenie.”

Jennifer spojrzała na odsłoniętego kutasa Paula z szeroko otwartymi oczami. Chociaż nie był to najgrubszy ani najdłuższy kutas, jakiego kiedykolwiek widziała, wiedziała, że nie jest jeszcze w pełni twardy. W tym momencie zdała sobie sprawę, że zamierzają ją przelecieć. Ponownie zaczęła walczyć ze swoimi ograniczeniami i ponownie błagała: „nie, nie, proszę, nie”.

„Ile razy mam Ci powtarzać, jest już na to za późno. Widzisz tamten komputer, ma kamerę internetową, a kamera internetowa jest zawsze włączona, więc uchwyciła to, co robiłaś – skłamała Tina, patrząc surowo na Jennifer.

Następnie Tina sięgnęła w dół i zwolniła kajdanki przytrzymujące ręce Jennifer. Następnie szybko zwolniła kajdanki na kostkach i wróciła obok Paula. „Ok, skoro tak bardzo lubisz być dziwką, nadszedł czas, aby go podnieść, więc zacznij ssać suko” – powiedziała Tina, chwytając jeden z łańcuchów i ciągnąc Jennifer w stronę Paula.

Jennifer spojrzała na Paula przerażonym wzrokiem. „Proszę, nie, nie chcę”, błagała szeptem.

„Słyszałaś mnie dziwko, ssij jego kutasa” – krzyknęła Tina, chwytając tył głowy Jennifer i popychając ją w kierunku kutasa Paula.

Paul chwycił swojego kutasa i trzymał go w górze „Słyszałaś Tinę, ssij mojego kutasa” – powiedział.

Jennifer niechętnie otworzyła usta i pochłonęła główkę kutasa Paula, ssąc go mocno. Wiedziała, że nie może z nimi walczyć, więc postanowiła po prostu poddać się ich żądaniom. Przesunęła usta dalej na kutasa Paula, przesuwając się w dół, aż jej nos przycisnął się do jego brzucha, biorąc go w całości do ust.

„O tak bądź dobrą suczką, ssij tego kutasa” naprawdę dobrze” – powiedziała Tina, mocno naciskając na tył głowy Jennifer.

Paul stał nonszalancko, patrząc w dół na młodą dziewczynę, nie chcąc pokazać, jak bardzo mu się to podoba. Chciał, aby Jennifer pomyślała, że nie robi tego dobrze.

Tina odsunęła rękę od głowy Jennifer i sięgnęła do szafki, wyciągając uprząż strap-on i mniejsze dildo. „Teraz lepiej nie przestawaj ssać jego kutasa dziwko, zrób mu dobrze” – powiedziała, cofając się jednocześnie się rozbierając.

Jennifer zaczęła szybko podnosić i opuszczać głowę, czując jak kutas Paula zaczyna twardnieć w jej ustach. W miarę jak jego kutas stawał się coraz większy, nie była już w stanie wziąć go całego do ust, jednak nadal nie przestawała kiwać głową w przód i tył.

Paul nadal stał, pozwalając dziewczynie wykonywać całą pracę. Odrzucił jednak głowę do tyłu, wydając długi jęk, z trudem powstrzymując przyjemność.

Jennifer oderwała się od jego kutasa, gdy to usłyszała i spojrzała na niego. „Czy robię to dobrze, panie Peterson?” zapytała, powoli głaszcząc jego nabrzmiałego penisa.

Paul spojrzał na nią, powoli kiwając głową. „O tak, nie przestawaj” – jęknął.

Jennifer uśmiechnęła się do niego, zaczynając się teraz dobrze bawić. Następnie ponownie otworzyła szeroko usta i pochłonęła jego kutasa, mocno go ssąc.

Tina rozebrała się całkowicie do naga i założyła strap-ona. Wcześniej używała strap-ona do peggingu Paula, więc pomyślała, że zasada użycia go na Jennifer będzie mniej więcej podobna.

Tina przeszła na drugą stronę łóżka i wspięła się za Jennifer. Chwyciła Jennifer za biodra i pociągnęła ją, aż Jennifer znalazła się na rękach i kolanach między nią a Paulem.

Jennifer spojrzała przez ramię na Tinę, zauważając strap-ona wystającego z cipki Tiny. Jej oczy rozszerzyły się, gdy patrzyła, jak Tina przesuwa się na kolana za nią, zdając sobie sprawę, że zamierza ją przelecieć.

Tina zwróciła uwagę na Jennifer, która się na nią patrzyła. Uderzyła Jennifer mocno w tył głowy. „Czy powiedziałam, że możesz przestać ssać jego kutasa dziwko? Nie, teraz chcę usłyszeć jak się nim dławisz. Paul sprawi, że udławi Cię się twoim kutasem” – krzyknęła Tina, patrząc surowo na Paula.

Uderzenie w tył głowy zaskoczyło Jennifer, ale spojrzała z powrotem na kutasa Paula i pochłonęła jego główkę. Była również zaskoczona, gdy Paul położył rękę z tyłu jej głowy i przesunął biodra do przodu, wpychając główkę kutasa do jej gardła. Próbowała się wyrwać, ale Paul przytrzymał ją, gdy zaczęła się krztusić jego kutasem.

„Dosyć tego, daj naszej dziwce nauczkę za używanie mojej zabawki w naszym pokoju” – powiedziała Tina, słuchając jak Jennifer się krztusi.

Paul chwycił w garść brązowe włosy Jennifer, jednocześnie cofając biodra, aby pozwolić jej trochę odetchnąć. Spojrzał na nią i uśmiechnął się, naprawdę zaczynając się teraz dobrze bawić. „Lubisz być moją obciągającą dziwką, co?” Jęknął.

Jennifer musiała przyznać, że dobrze się bawiła, kiwając głową. Nigdy wcześniej nie była zdominowana ani nie rozmawiała w ten sposób, ale to ją podniecało i nie wiedziała dlaczego.

Paul ponownie przesunął biodra do przodu, wbijając kutasa w tył jej gardła. „To jest to, dziwko, udław się moim kutasem” – jęknął.

Tina przejechała dłonią po spuchniętej cipce Jennifer, czując wilgoć dziewczyny. „Mmm, ktoś się dobrze bawi”, jęknęła, podchodząc za Jennifer, trzymając swojego sztucznego kutasa stabilnie, prowadząc go w kierunku szczeliny Jennifer.

Jennifer poczuła zimną gumową główkę dildo napierającą na jej tylne wejście, wiedząc, że po raz pierwszy w życiu zostanie spenetrowana z obu stron. Szybko próbowała ponownie złapać oddech, gdy Paul cofnął biodra, gdy poczuła, jak gumowy kutas penetruje jej ciasną cipkę. Wydała z siebie głośny jęk, czując jak jej cipka rozciąga się, by dostosować się do gumowego przyjaciela.

Tina wepchnęła strap-on w Jennifer, aż jej biodra spoczęły na wypiętym tyłku Jennifer. Podniosła rękę w powietrze i mocno opuściła ją na tyłek Jennifer. „Czy nasza dziwka lubi mieć dwa kutasy na raz?” zapytała Tina, ponownie podnosząc rękę i wymierzając Jennifer mocnego klapsa.

Jennifer ponownie głośno jęknęła, ból spowodowany klapsami Tiny jeszcze bardziej ją podniecił. Pokręciła tyłkiem w stronę Tiny, chcąc, aby kobieta pieprzyła ją sztucznym kutasem. Jej jęk został wkrótce stłumiony, gdy Paul wepchnął jej swojego kutasa z powrotem do gardła, powodując, że ponownie się zakrztusiła.

Tina chwyciła biodra Jennifer, gotowa mocno ją pieprzyć. Powoli cofnęła biodra, patrząc w dół na wychodzące dildo, widząc jak lśni sokami dziewczyny. Tina następnie chwyciła mocno biodra Jennifer, jeszcze mocniej wpychając dildo w ciasną cipkę Jennifer.

Paul patrzył na żonę z przyjemnością, doskonale się przy tym bawiąc. Następnie cofnął biodra, pozwalając Jennifer odetchnąć, podczas gdy Tina zaczęła ją pieprzyć od tyłu.

Jennifer próbowała ponownie złapać oddech, jednocześnie dostosowując się z w pchnięcia Tiny, ciesząc się uczuciem, że coś wypełnia jej cipkę. Spojrzała na Paula z pożądaniem, gdy puścił jej włosy i odsunął się od niej. Następnie spojrzała przez ramię na Tinę, patrząc na starszą kobietę z pożądaniem. „Mmm, tak, pieprz mnie” – jęknęła głośno.

Tina usłyszała Jennifer, podniosła rękę i ponownie mocno uderzyła Jennifer w tyłek. „Więc lubisz być ruchana przez mojego kutasa, co dziwko?” Tina zapytała przez zaciśnięte zęby, kontynuując wbijanie się w Jennifer mocno i szybko, ciesząc się sobą.

Paul odsunął się od łóżka i zaczął się rozbierać, nadal obserwując scenę przed sobą. Gdy był już nagi, podszedł z powrotem do łóżka. „Ok, moja kolej na cipkę tej dziwki” – powiedział, patrząc na żonę.

Paul chwycił Jennifer za ramiona, podciągając ją przed siebie i mocno popychając do tyłu. Następnie chwycił nogi Jennifer i przyciągnął je do siebie, aż jej tyłek znalazł się na skraju łóżka, a ona leżała na plecach, z głową przy Tinie.

Tina spojrzała w dół na Jennifer, uśmiechając się złośliwie. „Och, spójrz na to, dziwka jest teraz w pozycji do czyszczenia mojego kutasa”, powiedziała, chwytając dildo i prowadząc je do ust Jennifer.

Jennifer próbowała zamknąć usta, ale uporczywe pchnięcia Tiny sprawiły, że było to prawie niemożliwe. Niechętnie otworzyła usta, które szybko zostały wypełnione sztucznym kutasem i smakiem jej cipki.

Paul spojrzał w dół na cipkę Jennifer, widząc, że jest teraz lekko rozchylona od mocnego walenia przez jego żonę. Użył palca wskazującego i środkowego, aby rozchylić wargi jej cipki, widząc jej rozpaloną łechtaczkę wystającą spod kapturka. Podniósł się na kolana, kładąc jej nogę na swoim ramieniu i przesunął głowę w kierunku jej krocza. Wysunął język i przesunął jego czubkiem po jej odsłoniętej łechtaczce, czując, jak jej ciało drży na jego widok.

„To jest to, dziwko, ssij mojego kutasa” – jęknęła Tina, wpychając strap-on do ust dziewczyny i zaczynając pieprzyć jej usta.

Jennifer z wrażenia przygryzła dildo, czując, jak Paul przesuwa językiem po jej łechtaczce, czując, jak jej orgazm rośnie w niej. Ssała gumowego kutasa, nie lubiąc go, ponieważ nie był prawdziwy, ale nadal się nim cieszyła.

Paul przesunął językiem po łechtaczce Jennifer jeszcze kilka razy, czując, jak jej ciało podskakuje i drży przed nim. Następnie wstał z powrotem, gotowy do penetracji. Trzymał swojego kutasa stabilnie, prowadząc go w kierunku jej dziurki. Kiedy główka jego kutasa zaczęła w nią wchodzić, wydał z siebie długi jęk, czując jej ciepło przenikające przez jego kutasa. Przytrzymał jej nogę mocno przy swojej klatce piersiowej i pchnął biodra do przodu, zakopując kutasa w cipce nastolatki.

Jennifer jęknęła w sztucznego kutasa, gdy Paul wbił się w nią ponownie, ciesząc się uczuciem jego kutasa głęboko w niej. Chciała błagać go, aby ją ostro pieprzył, ale Tina trzymała dildo w ustach, więc zaczęła kręcić biodrami, czując jak jego kutas ociera się o ścianki jej cipki.

„Och, nasza mała dziwka to lubi, co?” Tina jęknęła głośno, sięgając w dół i klepiąc wrażliwą łechtaczkę Jennifer.

Paul poczuł, jak jego kutas jest ściskany przez cipkę Jennifer, gdy jego żona mocniej uderzyła dziewczynę w łechtaczkę. Zaczął powoli wsuwać i wysuwać swojego kutasa z Jennifer, ciesząc się uczuciem jej zwężania.

„Nie spoufalaj się z tą zdzirą, Paul, zerżnij ją jak należy, ukarz ją” – krzyknęła do niego Tina, pocierając teraz mocno łechtaczkę Jennifer.

Paul skinął głową na swoją żonę, szybko wycofując swojego kutasa, a następnie wbijając się w nią z powrotem. Zaczął pieprzyć Jennifer tak mocno i szybko, jak tylko mógł, ich skóra stykała się o siebie, gdy mocno w nią wjeżdżał.

Ciało Jennifer zaczęło podskakiwać i drżeć z powodu zbliżającego się orgazmu. Ruchy kutasa Paula i Tiny pocierającej jej łechtaczkę szybko doprowadzały ją do orgazmu. Była w stanie ponownie oddychać, gdy Tina wyciągnęła dildo z jej ust, odrzucając głowę do tyłu w ekstazie.

Paul utrzymywał swoje tempo, wbijając się coraz mocniej z każdym uderzeniem, czując, jak cipka Jennifer staje się coraz ciaśniejsza. Spojrzał na żonę, jęcząc: „Myślę, że zaraz dojdzie”.

„Mmm, czy nasza mała dziwka dojdzie dla nas?” – jęknęła Tina, patrząc w dół na Jennifer. „Spuść się dla nas dziwko, spuść się na jego kutasa” – powiedziała Tina przez zaciśnięte zęby, nadal mocno pocierając łechtaczkę dziewczyny.

Plecy Jennifer wygięły się w łuk, a orgazm szybko przeszedł przez jej ciało. Jęknęła głośno, przeżywając jeden z najbardziej niesamowitych orgazmów w swoim życiu.

Paul miał trudności z dalszym rżnięciem jej, cipka Jennifer w czasie orgazmu stała się niezwykle ciasna, prawie wypychając z niej jego kutasa. Wbił się w nią z powrotem i przytrzymał, czując jak jej cipka masuje jego trzon.

Tina jęknęła, zwalniając rękę na łechtaczce Jennifer, obserwując, jak ciało dziewczyny trzęsie się i drży, gdy dochodzi.

Ciało Jennifer nadal drżało, gdy jej orgazm powoli zanikał, uśmiechając się do Paula i Tiny. „Wow, to było niesamowite” – sapnęła, nie mogąc złapać tchu.

Tina spojrzała w dół na Jennifer i zachichotała. „Więc podobało ci się to, co? Cóż, czas, abyś przez chwilę ujeżdżała mojego kutasa” – powiedziała, szorstko chwytając Jennifer za ramię i podciągając ją do góry.

Jennifer jęknęła cicho, gdy kutas Paula wysunął się z jej cipki, jednocześnie z przerażeniem patrząc na Tinę. Myślała, że skończyli, ale Tina najwyraźniej miała inne plany.

„Ok dziwko, wsiadaj na mojego kutasa i ujeżdżaj go” – rozkazała Tina, przyciągając Jennifer nad siebie.

Jennifer położyła się na brzuchu Tiny, czując, jak dildo ociera się o jej tyłek. Podniosła biodra do góry, patrząc w dół na sztucznego kutasa, gdy przesuwała po nim swoją cipkę.

Tina chwyciła dildo, trzymając je stabilnie i w jednej linii z wejściem do cipki Jennifer. „No dobra dziwko, ujeżdżaj mojego kutasa”, powiedziała, obserwując, jak wargi sromowe Jennifer rozchylają się wokół dildosa.

Jennifer jęknęła cicho, gdy nadziała się na gumowego kutasa, opuszczając się powoli, aż jej tyłek spoczął na udach Tiny. Położyła ręce na brzuchu Tiny, powoli unosząc biodra i obserwując, jak dildo znowu się wysuwa.

Tina położyła ręce na biodrach Jennifer, podnosząc dziewczynę szybciej, a następnie mocno pociągając ją w dół. „Powiedziałam ujeżdżaj mojego kutasa dziwko!” – krzyknęła Tina, przyciągając biodra Jennifer.

Tina spojrzała na swojego męża, który stał za nimi, powoli głaszcząc swojego kutasa. „Niech ta dziwka cię wyczyści kochanie” – powiedziała Tina, sprawiając, że Jennifer podskakiwała w górę i w dół na strap-onie.

Paul był bardziej niż szczęśliwy, tym że mógł się mógł brać udział w trójkącie.

Jennifer otworzyła usta, przyjmując kutasa Paula do ust. „Mmm”, jęknęła w jego kutasa, biorąc go tak daleko, jak mogła bez zakrztuszenia się.

Paul położył dłoń z tyłu jej głowy, ponownie wbijając kutasa w jej gardło. „Powiedziała ssij go do czysta!” – warknął, przyciskając jej głowę do siebie.

Jennifer zakrztusiła się kutasem Paula, zapominając na Tinie, niezdolna do skoncentrowania się na nich obojgu w tym samym czasie. Spojrzała błagalnie na Paula, czując, jak jego kutas pulsuje w jej ustach.

Tina podniosła rękę i mocno uderzyła Jennifer w tyłek. „Nie powiedziałam, że możesz przestać, dziwko!” – krzyknęła, ponownie wymierzając Jennifer mocnego klapsa.

Paul spojrzał w dół na Jennifer ze złośliwym uśmiechem. „Dość tego, udław się moim kutasem!” – jęknął, doskonale się przy tym bawiąc. Następnie puścił jej głowę, pozwalając jej odetchnąć.

Jennifer odciągnęła głowę do tyłu, kaszląc i próbując złapać oddech. Ocierała się o Tinę, czując główkę dildo napierającą na jej szyjkę macicy. Była zaskoczona, gdy Tina chwyciła ją za ramiona i pociągnęła w dół, a ich cycki zderzyły się ze sobą.

Tina przeniosła ręce z powrotem na tyłek Jennifer, podnosząc dziewczynę i mocno popychając ją z powrotem w dół. Następnie rozchyliła policzki Jennifer, patrząc na męża z diabelskim uśmiechem: „Wsadź swojego kutasa w jej tyłek kochanie”.

Jennifer próbowała się odsunąć, po usłyszeniu tego, co powiedziała Tina, nie chcąc brać kutasa Paula w swój tyłek. Nigdy wcześniej nie uprawiała seksu analnego i nie chciała, by był to jej pierwszy raz. „Nie, proszę, nie!” – błagała, próbując zejść z Tiny, ale Paul był już za nią, trzymając ją za biodra.

Paul spojrzał na zaciśniętą dziurkę dziewczyny, bardziej niż gotowy do spełnienia prośby żony. Wziął trochę lubrykantu z szafki, nie chcąc, aby było to zbyt niewygodne dla dziewczyny. Wylał trochę na dłoń, a następnie posmarował nim tyłek Jennifer i powoli wepchnął palec wskazujący do jej odbytu.

Jennifer wiedziała, że walka na nic się nie zda, więc położyła się tam z zamkniętymi oczami, czując palec Paula wbijający się w jej odbyt. Było to dla niej trochę niewygodne, ale jednocześnie wywoływało wiele nowych doznań w jej ciele.

Paul wyciągnął palec z tyłka Jennifer i posmarował penisa lubrykantem. Następnie naprowadził go na cel, nie odrywając wzroku od jej zaciśniętej dziurki. Wepchał główkę swojego kutasa do jej odbytu, wydając z siebie lekkie sapnięcie, gdy tylko się otworzyła i wpuściła go do środka.

Jennifer skrzywiła się lekko, gdy jej tyłek został spenetrowany po raz pierwszy, ale nie z bólu, bardziej z zaskoczenia. Poczuła, jak jego kutas powoli się w nią zagłębia, stając się nieco bardziej niewygodnym, im dalej się zagłębiał, ale milczała.

„To jest to kochanie, zerżnij jej tyłek” – jęknęła radośnie Tina, trzymając ręce na tyłku Jennifer i rozchylając jej pośladki.

Paul stopniowo wbijał się w tyłek Jennifer, jednocześnie przez cienką błonę czuł dildo znajdujące się w jej cipce. Wydał z siebie długi jęk, gdy był już całkowicie zanurzony w tyłku dziewczyny, czując jak mięśnie jej odbytu zaciskają się na intruzie.

„Jasna cholera” – wyszeptała Jennifer, czując, że jest tam szeroko rozdzierana, nigdy wcześniej nie czując się tak pełna. Nie wiedziała na czym się skoncentrować, na kutasie Paula w jej tyłku, na silnym uczuciu, że musi iść do łazienki, czy na uczuciu bycia rozdartą na pół przez podwójną penetrację.

Paul i Tina uprawiali seks analny kilka razy, ale Paul nigdy nie pamiętał, żeby jej tyłek był tak ciasny. Położył ręce na tyłku Jennifer, powoli wycofując swojego kutasa, czując, jak jej zwieracz zaciska się na jego wychodzącym trzonie. „Jasna cholera, ale ma ciasny tyłek” – jęknął, wycofując się, aż tylko główka jego kutasa wciąż była w niej.

„Rżnij jej ciasny tyłek, Paul, rżnij go, aż będziesz gotowy żeby się spuścić, ale nie zlej się w niej!” – warknęła Tina, unosząc nieco biodra Jennifer i poruszając nimi w górę i w dół, wsuwając dildo do i z Jennifer.

Jednym miarowym pchnięciem Paul zatopił swojego kutasa z powrotem w tyłku Jennifer, wydając kolejny długi jęk przyjemności. Czuł, jak jego żona pieprzy dziewczynę od dołu, czując, jak dildo biegnie wzdłuż spodu jego penisa, zwiększając jego podniecenie.

Jennifer odczuwała zarówno ból, jak i przyjemność, gdy kutasy poruszały się w tandemie, wchodząc i wychodząc z jej tyłka i cipki. Czuła w sobie znajomą presję orgazmu, zastanawiając się, jak to możliwe, skoro odczuwała również ból.

Paul z łatwością wchodził i wychodził z dupki Jennifer, wbijając w nią swojego kutasa z każdym pchnięciem. Poruszał biodrami w rytm ruchów Tiny, za każdym razem, gdy ona poruszała się w dół, on wbijał się w Jennifer. Czuł, jak jego jaja napinają się przed zbliżającym się uwolnieniem i czuł, jak tyłek Jennifer staje się jeszcze ciaśniejszy.

Tina spojrzała na swojego męża, zauważając znajomy wyraz twarzy, który miał zaraz dojść. „Wycofaj się Paul, nie spuszczaj się w niej” – powiedziała, naciskając na uda Paula.

Paul jęknął z rozczarowaniem, ale niechętnie wycofał swojego kutasa z tyłka Jennifer. Spojrzał w dół na rozdziawioną dziurkę i obserwował, jak powoli się zamyka.

Tina zepchnęła z siebie Jennifer, „Na podłogę i na kolana dziwko!” – powiedziała.

Jennifer była trochę rozczarowana, że nie doszła. Zrobiła, co jej kazano, klęknęła na podłodze i obserwując, jak Paul podchodzi do niej.

Tina stanęła za Jennifer, wciąż na łóżku, i chwyciła dziewczynę za głowę, upewniając się, że się nie poruszy. „Wystrzel tę gorącą spermę na jej twarz, spuść się na twarz naszej dziwki kochanie!” – powiedziała przez zaciśnięte zęby.

Paul zaczął szybko głaskać swojego kutasa, patrząc w dół na twarz bezbronnej dziewczyny. Czuł, jak jego sperma zaczyna wypływać z jego jaj. „Dochodzę” – jęknął, gdy jego kutas zadrżał, a pierwszy strzał spermy wystrzelił, lądując na czole Jennifer i ciągnąc się nad jej lewym okiem i w dół do policzka.

„O tak, spójrz na całą tę spermę” – jęknęła Tina, obserwując, jak kolejny strzał spermy wylatuje i ląduje na drugim oku Jennifer.

Jennifer podskoczyła i skrzywiła się, gdy każdy strzał spermy lądował na jej twarzy. To był jej pierwszy wytrysk na twarz w życiu i nie była w stanie go oglądać, ponieważ lepka sperma Paula zalała jej oczy.

„Otwórz usta suko” – powiedziała Tina, kładąc swoje małe palce na brodzie Jennifer, aby otworzyć jej usta.

Paul wycisnął z siebie ostatnią odrobinę spermy, sprawiając, że kapała do otwartych ust Jennifer.

„Mmm, wow kochanie, nasza suczka sprawiła, że ten spust był bardzo obfity” – jęknęła Tina. Przejechała palcem po spermie, a następnie włożyła go do ust Jennifer. „To dobra dziwka, posprzątaj bałagan, który zrobiłaś” – powiedziała figlarnie.

Jennifer próbowała spermy kilka razy wcześniej, ale musiała przyznać, że sperma Paula była najlepsza w historii, nie była tak słona ani pikantna jak inne. Wytarła spermę z oczu, patrząc na Paula z szerokim uśmiechem.

„Więc dziwko, nauczyłaś się swojej lekcji?” zapytała Tina, schodząc z łóżka.

Jennifer chciała zaprzeczyć z nadzieją, że to jeszcze nie koniec, ale powoli skinęła głową. „Tak, przepraszam i to się więcej nie powtórzy – powiedziała, starając się brzmieć szczerze.

Tina spojrzała na Paula: „Więc jak myślisz, powinniśmy zatrzymać ją jako opiekunkę?”.

Paul powoli skinął głową na tak, wciąż próbując dojść do siebie po intensywnym orgazmie.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *