Robienie loda – 20 najlepszych porad

Robienie loda - 20 najlepszych porad robienia laski

Zrozumienie skutecznych technik robienia loda, które doprowadzą Twego partnera do ekstazy, jest kluczowe, jeśli pragniesz budować silną więź i zmysłowe doświadczenia z ukochanym… lub z każdym innym mężczyzną.

W tym rozdziale przewodnika przeprowadzimy Cię przez 20 najlepszych porad na temat robienia loda.

Jeśli obecnie doświadczasz trudności z osiągnięciem orgazmu podczas aktywności seksualnej lub masturbacji, może warto zapoznać się z naszym przewodnikiem dotyczącym łatwego i szybkiego osiągania orgazmu. Rozpoczynamy od nauki skutecznych technik umożliwiających osiągnięcie orgazmu w sposób prosty i regularny. Następnie omawiamy, jak osiągnąć wielokrotne orgazmy pochwowe oraz doświadczyć orgazmu całego ciała podczas aktywności seksualnej (robienia minetki) i masturbacji.

Spis treści

Wykorzystaj ten przewodnik do odbycia niesamowitego seksu oralnego

Korzystanie z niniejszego przewodnika na temat zapewniania swojemu partnerowi niezapomnianej przyjemności oralnej jest stosunkowo proste. Każdy rozdział zawiera mnóstwo cennych wskazówek i sprawdzonych technik, dlatego zachęcamy do czytania go od deski do deski. Nawet jeśli myślisz, że już wiesz, jak zrobić loda, prawdopodobnie z tego poradnika dowiesz się czegoś nowego!

Zanim przystąpisz do dalszej lektury, chcielibyśmy podzielić się kilkoma praktycznymi wskazówkami, które pomogą Ci w pełni wykorzystać zawarte w tym przewodniku informacje.

Nie daj się przytłoczyć – niebawem odkryjesz wiele skutecznych technik, które możesz wypróbować na swoim partnerze. Próba zapamiętania wszystkich tych technik na raz oraz dokonywanie wyboru spośród nich może stanowić wyzwanie.

Aby uniknąć zamieszania, staraj się zapamiętać i stosować jedną lub dwie techniki na raz. Gdy już opanujesz pierwsze sposoby, spróbuj dodać kolejne dwie techniki do swojego repertuaru. W ten sposób zawsze będziesz zaskakiwać swojego mężczyznę czymś nowym.

Oczywiście, istotne jest unikanie tej nieprzyjemnej rutyny i monotonii, która może wpłynąć na spadek jego zainteresowania sferą seksualną.

To jest książka kucharska – Traktuj ten poradnik jak książkę kucharską. Nie czuj się zmuszony do korzystania z każdej sugestii, wskazówki, techniki i pozycji.

Zamiast tego bądź elastyczna/y.

 • Aby zapewnić maksymalną przyjemność z seksu oralnego stosuj techniki robienia loda, które sprawdzają się zarówno dla Ciebie, jak i Twojego partnera. Nie zawracaj sobie głowy wskazówkami, które nie działają efektywnie. Warto pamiętać, że nie każdy mężczyzna reaguje jednakowo na różne techniki, dlatego ważne jest dostosować sposoby do jego potrzeb.
 • Nie wahaj się personalizować tych technik i modyfikować ich według swoich własnych preferencji i potrzeb.

Warto podkreślić, że jeśli nie jesteś zainteresowana lub nie czujesz się komfortowo z praktykowaniem sztuki robienia loda, nie ma w tym niczego złego ani niewłaściwego. To twój wybór i powinnaś czuć się swobodnie decydując, co jest dla ciebie odpowiednie.

Czy Twoje umiejętności robienia loda są wystarczające?

Jeżeli jesteś tu po raz pierwszy, zachęcam do udziału w poniższym quizie, który pomoże ocenić Twoje umiejętności w zakresie seksu oralnego i zadowalania swojego partnera. Dzięki niemu możesz dowiedzieć się, czy jesteś już ekspertką w tej dziedzinie czy też dopiero raczkujesz w tym temacie.

Komunikacja i preferencje: Nie ignoruj tego

Komunikacja podczas obciągania umożliwia partnerom wyrażenie swoich preferencji i granic. Przez otwartą rozmowę można poznać, jakie techniki i działania są najbardziej podniecające i komfortowe dla partnera. Wspólna komunikacja pomaga uniknąć nieporozumień i przyczynia się do poprawy jakości całego doświadczenia.

 • Niektórzy faceci uwielbiają, gdy robi im się głębokie gardło, inni w ogóle na to nie zwracają uwagi.
 • Niektórzy faceci uwielbiają, gdy połykasz spermę, podczas gdy innych to zniechęca.
 • Niektórzy faceci fantazjują o spuszczeniu się na twarz, ale inni uważają to za bezcelowe.
 • Niektórzy faceci chcą, abyś stale urozmaicała swoje działania, podczas gdy inni wolą, abyś stosowała te same techniki.
 • Niektórzy faceci uwielbiają, gdy pieścisz ich jądra podczas robienia loda, podczas gdy inni uważają to za rozpraszające.

Chodzi o to, że twój partner będzie uwielbiał niektóre techniki z tego samouczka, podczas gdy inne pomysły mogą nie przypaść mu do gustu. Kluczem jest rozmowa z mężczyzną i poznanie jego preferencji.

W ten sposób można szybko dowiedzieć się, które techniki dają mu najwięcej przyjemności i działają na niego najlepiej.

A co z tobą?!

Warto podkreślić, że w komunikacji nie chodzi tylko o uwzględnianie jego pragnień, ale także o Twoje własne.

Według jednego z badań, aż połowa kobiet w wieku od 16 do 25 lat czuła się zmuszona do zrobienia loda swojemu mężczyźnie. W innym badaniu 12% młodych dorosłych kobiet wielokrotnie angażowało się w seks oralny i inne praktyki seksualne, których nie lubiły, ponieważ ich partner na to nalegał. Nie jest to właściwe ani sprawiedliwe i z pewnością nie pomoże w stworzeniu wspaniałego związku. Jeśli nie czujesz się komfortowo z robieniem czegoś, ważne jest, aby twój mężczyzna to zrozumiał i uszanował.

Biorąc to pod uwagę, chcielibyśmy podzielić się kilkoma praktycznymi wskazówkami dotyczącymi skutecznej komunikacji z mężczyzną w celu zrobienia mu dobrze.

Uzyskiwanie informacji zwrotnej

Jeśli chcesz stale polepszać swoje umiejętności to uzyskanie szczerej informacji zwrotnej na temat techniki obciągania jest niezbędne.

Najlepszym momentem na uzyskanie informacji zwrotnej jest czas tuż po orgazmie. W tym czasie Twój partner będzie zrelaksowany i bardzo wdzięczny, a także bardziej skłonny do otwartego mówienia o swoich pragnieniach.

Inne momenty, które prawie zawsze działają świetnie, to czas gry wstępnej lub po zabawa wypiciu kilku drinków.

Co zrobić, jeśli twój mężczyzna jest niesamowicie spięty i nie chce udzielić ci feedbacku?

Oto co należy zrobić:

Następnym razem zanim znajdziesz się na wysokości jego penisa, daj mu do wyboru dwie opcje:

„Masz wybór: mogę zrobić ci głębokie gardło, aż dojdziesz, albo mogę skupić się tylko na czubku twojego kutasa. Co wolisz? I nie możesz wybrać obu.”

Dławienie się, krztuszenie i odruchy wymiotne

To właśnie się dzieje, gdy połączysz samolubnego faceta z brakiem wyznaczonych granic.

Jeśli istnieje coś, co nie sprawia ci przyjemności podczas wykonywania loda swojemu partnerowi, ważne jest, abyś to wyraźnie wyraziła, a twój partner uszanował Twoje zdanie. Więc jeśli nie lubisz:

 • Jego dłoni z tyłu twojej głowy, dopychających penisa do wnętrza jamy ustnej.
 • Głębokiego gardła.
 • Smaku spermy.
 • Niekończącego się obciągania.

Musisz mu o tym powiedzieć, a on musi uszanować te granice.

Oczywiście, jeśli lubisz te rzeczy, to też powinnaś mu o tym powiedzieć 😉

Co jeśli jego penis śmierdzi?

Nierzadko zdarza się, że mężczyźni po treningu lub ciężkim dniu w pracy wydzielają specyficzny zapach. Gdy twój partner od pewnego czasu nie korzystał z prysznica, możesz odczuć dyskomfort podczas zbliżenia. To kwestia otwartej rozmowy!

Jeśli cenisz sobie szczerość, bez ogródek możesz zapytać: „Hej kochanie, chcesz wskoczyć pod prysznic, zanim zejdę niżej?” Możesz również zaproponować wspólny prysznic jako formę intymnej zabawy!

Jednym z czynników wpływających na intensywny lub nieprzyjemny zapach jest odległość między genitaliami a odbytem. To samo dotyczy również kobiet! W przypadku, gdy twój partner nie przykłada należytej uwagi do higieny w tym obszarze, może to skutkować nieprzyjemnymi zapachami. Aby zachować uczucie świeżości, przydatnym rozwiązaniem mogą okazać się chusteczki nawilżane, które można stosować zamiast tradycyjnego papieru toaletowego. Niemniej jednak, czasem konieczne staje się dokładne umycie, szczególnie u mężczyzn z bujnym owłosieniem.

A to z kolei przynosi nas do następnego zagadnienia.

Owłosienie łonowe

Narządy płciowe są owłosione. Twoje są. Jego również. To naturalne u ssaków. Jednak obecność owłosienia nie zawsze wpływa pozytywnie na kwestie związane z obciąganiem.

Jeśli jego włosy przeszkadzają Ci w robieniu loda, zasugeruj, aby Twój mężczyzna je przyciął. Skrocenie włosków jest zazwyczaj mniej uciążliwe niż całkowite ogolenie, ale nadal pozwala zachować schludny wygląd. Jeśli twój partner zdecyduje się na depilację, a okaże się, że potrzebuje wsparcia, możesz zasugerować, że przystąpicie do tego razem podczas wspólnego prysznica.

Takie działania mogą również prowadzić do seksu pod prysznicem.

Twój kompas do robienia loda

W przypadku większości facetów, ich ciało dostarcza najlepszych informacji zwrotnych. Kiedy facet naprawdę dobrze się bawi, trudno mu będzie milczeć lub powstrzymywać swoje ciało przed reagowaniem na przyjemność, którą mu dostarczasz. Więc…

Wsłuchaj się w jego oddech – czy staje się szybszy, płytszy, czy może staje się cięższy, co może wskazywać na to, że doświadcza przyjemności. A może jego oddech pozostaje na stałym poziomie?

Słuchaj jego głosu – czy wraz z oddechem zaczyna jęczeć, stękać lub robić: „Ohhhh” i „Ahhhh”. Są to bardzo oczywiste oznaki, że to, co robisz, działa. Wzywanie Boga jest również świetnym znakiem.

Wsłuchaj się w jego ciało – czy pozostaje idealnie nieruchomy, czy też możesz zobaczyć, jak jego ciało wije się z przyjemności. Zaciśnięte pięści, zwinięte palce u stóp, chwytanie cię, wyginanie pleców, odchylanie głowy do tyłu / podnoszenie podbródka to wszystko oznaki, że jest w pełni usatysfakcjonowany.

Najlepsze w „słuchaniu” ciała swojego partnera jest to, że ono nigdy nie kłamie.

Oto co mam na myśli…

Niektórzy stłumieni faceci mogą twierdzić, że nie lubią stymulacji analnej podczas robienia laski, ale jeśli tego spróbujesz, to zauważysz, że jego ciało reaguje inaczej, zacznie wykonywać krótsze oddechy, zacznie jęczeć z przyjemności oraz odczuje bardziej intensywnym orgazmem niż zwykle.

Najważniejsze informacje

Jeśli chcesz nauczyć się, jak zrobić najlepszego loda w jego życiu, słuchaj tego, co mówi, dowiedz się co mu się najbardziej podoba, upewnij się, że rozumie twoje granice i upewnij się, że dobrze słuchasz jego mowy ciała.

Złota technika robienia loda – entuzjazm

Chociaż w każdym rozdziale tego przewodnika znajduje się encyklopedia wiedzy na temat tego, jak zapewnić swojemu mężczyźnie idealne obciąganie, możesz zacząć się zastanawiać, jaka jest najlepsza technika robienia loda?

Techniką numer jeden jest tak naprawdę postawa. To…

Entuzjazm

Entuzjazm jest zdecydowanie najpotężniejszą rzeczą, jaką możesz włączyć do swoich umiejętności obciągania oraz udanego życia seksualnego. Pomyśl o tym przez chwilę…

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, uprawiać „seks” z facetem, który wydawał się być niezainteresowany i pozbawiony entuzjazmu? To naprawdę zniechęca i może sprawić, że poczujesz się bardzo nieseksownie.

Natomiast, czy kiedykolwiek miałaś okazję być z mężczyzną, który nie potrafi oderwać od ciebie swoich rąk, jego spojrzenie przypomina lwa obserwującego swoją zdobycz, a w chwilach intymności całuje cię z płonącą pasją i oddaje się tobie całym sobą?

To niesamowicie podniecające.

To jest właśnie siła entuzjazmu.

Kiedy obciągasz swojemu chłopakowi (lub robisz mu laskę, albo uprawiasz z nim seks), będąc przy tym całkowicie entuzjastycznie nastawiona i całkowicie skupiona na nim, to bardzo go to podnieci i jeszcze bardziej nakręci.

Więc nawet jeśli nie jesteś pewna tego, co robisz i czy robisz to dobrze, po prostu skup się na byciu entuzjastycznie nastawioną. Będziesz zdziwiona, jak ta jedna rada może znacząco wpłynąć na to, że twój partner będzie krzyczał z przyjemności. Nie musisz wykonywać perfekcyjnego loda, jeśli jesteś naprawdę entuzjastycznie nastawiona!

Oto dwa przykłady, które powinny otworzyć ci oczy na prawdziwe znaczenie entuzjazmu podczas robienia loda.

 1. Wyobraź sobie, że masz niewielkie doświadczenie w robieniu loda. Nie jesteś pewna, jak to robić poprawnie, ale nie możesz doczekać się, aż sprawisz przyjemność swojemu mężczyźnie. Kiedy jesteście sam na sam, pchasz go na łóżko, zrywasz jego spodnie i szybko bierzesz go do ust.

  Wykonujesz proste ruchy – góra, dół i nic więcej, ale kiedy Twój partner słyszy Twoje entuzjastyczne siorbanie, widzi, że dobrze się bawisz to z miejsca będzie w stanie przymknąć oko na Twoje braki umiejętności.
 2. Teraz wyobraź sobie, że jesteś bardzo doświadczona i decydujesz się zadowolić swojego partnera ustnie. Najpierw prosisz go o wzięcie prysznica i wyniesienie śmieci. Następnie, aby chronić swoje kolana układasz poduszkę na podłodze, a także starasz się utrzymać swoją odzież w nienagannym stanie, dbając o jej czystość.

  Następnie zaczynasz robić mu loda przy użyciu wielu technik, ale nie wydajesz żadnego dźwięku ani nie wydajesz się entuzjastycznie nastawiona. Pozostajesz na kolanach i ledwo się poruszasz. Jesteś całkowicie nieobecna, a Twoje myśli krążą gdzieś daleko.

Co jest bardziej podniecające?

Oczywiście, że scenariusz #1

Budowanie pewności siebie podczas obciągania

Przekonasz się, że żadna z tych metod zaspokajania mężczyzny ustnie nie przyniesie pełnego zadowolenia, jeśli stale odczuwasz silne niepokoje i nerwowość podczas tej intymnej chwili. To samo tyczy się wyboru pozycji seksualnych, jakie preferujesz.

Będzie to o wiele bardziej satysfakcjonujące dla twojego partnera, jeśli będziesz wyglądać i czuć się pewnie.

Właśnie dlatego przygotowałem listę wskazówek, które pomogą zwiększyć Twoją pewność siebie podczas seksu.

Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka – Jeśli chcesz być bardziej pewna siebie podczas stosunku i faktycznie masz zamiar zrobić mu dobrego loda, musisz najpierw poćwiczyć. Dobrą wiadomością jest to, że nie musisz ćwiczyć na swoim mężczyźnie. Najprostszym sposobem jest użycie dildo lub czegoś innego czystego i swoją budową przypominającego penisa.

Aby uniknąć zadławienia uważaj, żeby nie wepchnąć dildo zbyt głęboko do gardła! Rozszerzona podstawa może skutecznie zapobiec zakrztuszeniu, a także jest świetną opcją podczas zabaw analnych.

Dzięki praktyce z łatwością zapamiętasz wiele technik i dowiesz się, jak głęboko jesteś w stanie „połknąć” penisa swojego mężczyzny.

Pewność seksualna to nie tylko seks – Słuchanie o pewności siebie podczas próby zadowolenia swojego partnera może wydawać się niejasne lub mylące. Pewność siebie w sferze seksualnej to nie tylko bycie dobrą w samych czynnościach seksualnych. Chodzi raczej o to, by czuć się komfortowo ze swoim ciałem i ciałem swojego partnera.

Naukowcy przeprowadzili nawet badania, które wykazały, że im bardziej czujesz się komfortowo ze swoim ciałem, tym bardziej będziesz (zarówno ty, jak i twój facet) usatysfakcjonowana seksualnie.

Jeśli więc myślisz, że nauczenie się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o tym, jak zrobić dobrego loda, zapewni ci pewność siebie, której potrzebujesz, to niestety jesteś w błędzie. Aby nabrać seksualnej pewności siebie, musisz poczuć się komfortowo z tym, kim jesteś.

Prawda jest taka, że nikt nie jest doskonały i każdy ma w sobie rzeczy, które chciałby zmienić, ale nie jest w stanie w łatwy sposób tego zrobić.

Aby poczuć się bardziej komfortowo z tym, kim jesteś, potrzeba czasu. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że większość rzeczy, o które się martwisz, nie ma żadnego znaczenia.

Pamiętaj, że on też się denerwuje – nie zapominaj, że faceci często cierpią na poważny brak seksualnej pewności siebie! Oto niektóre z rzeczy, o które martwią się faceci:

 • Brak erekcji
 • Utrata erekcji
 • Zbyt szybkie dojście
 • W ogóle nie dojdzie
 • Czy mój penis jest wystarczająco duży?
 • Czy mój penis jest brzydki lub ma dziwny kształt?
 • Czy rzeczywiście się jej podobam?

To tylko kilka z rzeczy, którymi denerwują się faceci, ale jest ich o wiele więcej.

Więc następnym razem, gdy zaczniesz robić loda swojemu mężczyźnie, pamiętaj…

Często będzie on zbyt zaniepokojony własnym występem, aby zauważyć jakiekolwiek „błędy”, które popełnisz.

Na koniec pamiętaj, że nie ma czegoś takiego jak złe obciąganie. Nawet kiepskie robienie laski nadal będzie przyjemne dla twojego faceta. 🙂

Niskie oczekiwania

Posiadanie niskich oczekiwań jest ważną postawą, którą musisz rozwijać, gdy masz zamiar doprowadzić do stosunku oralnego.

Oto co mam na myśli.

Jeśli robisz mu loda i oczekujesz czegoś w zamian, robisz to z niewłaściwych powodów i narażasz się na rozczarowanie. Oto kilka przykładów oczekiwania czegoś w zamian:

 • Oczekujesz, że potem się na ciebie rzuci.
 • Oczekujesz, że wyświadczy ci przysługę (wyręczy w obowiązkach domowych, pożyczy pieniądze itp.).
 • Oczekujesz, że cię pochwali.

Zrobienie mu loda i oczekiwanie czegoś w zamian to ZŁY powód, by to robić. To prawie tak, jakbyś traktowała seks jako kartę przetargową.

Zamiast tego…

Powinnaś starać się robić mu dobrze tylko wtedy, gdy naprawdę chcesz sprawić mu przyjemność… I nic więcej.

Oczywiście…

Wszystko to wydaje się być idealne na papierze, a brak oczekiwań byłby z pewnością niezwykły. Jednakże, to jest rzeczywisty świat, i jest całkowicie naturalne, że odczuwamy pewne oczekiwania, gdy podejmujemy wysiłek dla kogoś innego, niezależnie czy chodzi o sferę intymną, czy jakąkolwiek inną.

A jeśli twój wkład sprowadza się jedynie do ofiarowywania, ofiarowywania i jeszcze raz ofiarowywania, bez oczekiwania na odwzajemnienie, stajesz się podatna na wykorzystanie. W rzeczywistości badania sugerują, że mężczyźni mogą być nieco bardziej skłonni do otrzymywania niż dawania seksu oralnego. Dlatego ważne jest, aby otwarcie rozmawiać o swoich potrzebach.

Chodzi o to, że powinnaś starać się mieć jak najmniej oczekiwań podczas robienia loda swojemu mężczyźnie (lub jakiejkolwiek innej przyjemności seksualnej).

Komfort kluczem do robienia dobrze laski

Co rusz spotykamy się z pytaniem „Jak mogę być bardziej seksowna dla mojego mężczyzny, gdy robię mu dobrze?”. Podobne komentarze zwierają zazwyczaj pytania o to w co się ubrać i jak się zachowywać.

Zawsze odpowiadam tą samą radą:

Skup się na tym, by czuć się komfortowo i nie martw się zbytnio o to, by być seksowną.

Gdy skupisz się na tym, by czuć się komfortowo, będziesz naturalna, zrelaksowana i pewna siebie… a obciąganie Twojemu mężczyźnie będzie przebiegać bezproblemowo i seksownie.

Ale…

Kiedy nosisz niewygodną bieliznę, czujesz się niezręcznie i próbujesz głębokiego gardła, pomimo tego, że absolutnie tego nienawidzisz, nie będziesz czuć się seksownie.

Co gorsza, twój mężczyzna poczuje twoją niezręczność.

A to nie będzie pociągające dla żadnego z was.

Zachowaj bezpieczeństwo

Jest rzeczą oczywistą, że bezpieczny seks jest najważniejszy. Seks bez zabezpieczenia może prowadzić do infekcji przenoszonych drogą płciową. Dotyczy to również seksu oralnego! Nadal można przekazywać infekcje przenoszone drogą płciową poprzez seks oralny.

Podczas gdy niektóre infekcje przenoszone drogą płciową mogą przebiegać bezobjawowo, a inne mogą być stosunkowo łatwe do wyleczenia, nie ma reguły bez wyjątku. Przykładowo, opryszczka może być trudna do zwalczenia i często nawraca. Rzeżączka i opryszczka są jednymi z najczęstszych infekcji przenoszonych drogą płciową. Warto także zaznaczyć, że wirus HPV może prowadzić nie tylko do raka szyjki macicy, ale także do raka gardła.

Na szczęście stosowanie prezerwatyw podczas seksu oralnego może zmniejszyć to ryzyko. Jeśli chcesz używać prezerwatyw podczas robienia loda, prezerwatywy smakowe mogą uczynić to doświadczenie znacznie przyjemniejszym.

Teraz, gdy masz już pewne podstawy, które pozwolą ci pewnie zaspokajać swojego partnera w ten sposób, nadszedł czas, aby przejść do rozdziału 2 tego przewodnika po robieniu loda, aby nauczyć się kilku technik, które sprawią, że początek seksu oralnego będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujący.

Rozdział 1

Właśnie go przeczytałaś

Rozdział 2: Przygotowanie i gra wstępna z obciąganiem

W rozdziale 2 dowiesz się, jak przygotować się do robienia laski, a także jak kilka pierwszych liźnięć i pocałunków może sprawić, że twój mężczyzna zacznie dziko jęczeć. Zrób to dobrze, a możesz być pewna, że będzie chwalił się swoim przyjaciołom, że robisz mu pierwszorzędną laskę!

1. Nastaw nastrój

Nie martw się, nie musisz zakładać szpilek i włączać nastrojowego oświetlenia za każdym razem, gdy robisz loda. Gdy tylko nabierzesz pewności siebie i poczujesz się seksownie cała atmosfera zrobi się jeszcze bardziej gorąca. Aby zwiększyć swój własny entuzjazm, seksuolog Goody Howard sugeruje odtwarzanie muzyki w tle. „Powinnaś wybrać piosenkę, która sprawi, że poczujesz się silna, piękna i pożądana” – mówi. „A następnie możesz uprawiać seks oralny w rytm piosenki. Możesz nawet nucić niektóre słowa do penisa. Pomaga to również utrzymać rytm oddychania, co wspomaga kontrolę odruchu wymiotnego”.

2. Nie bój się nawiązywać kontaktu wzrokowego

„Istnieje błędne przekonanie, że podczas robienia loda, aby pokazać, że jest się w to „zaangażowanym” trzeba zamknąć oczy” – mówi dr Tara Suwinyattichaiporn, prowadząca podcast Luvbites With Dr. Tara. „Myślę, że nawiązywanie kontaktu wzrokowego podczas robienia loda jest o wiele bardziej efektywne i seksowne niż utrzymywanie zamkniętych oczu przez cały czas”.

Aby być uczciwym, podczas robienia laski wiele się dzieje, więc nie czuj się zobowiązana, aby utrzymywać kontakt wzrokowy przez cały czas. Jeśli jednak masz na to ochotę, zerknięcie na partnera i utrzymanie tego spojrzenia może zdecydowanie wzmocnić warstwę intymności, więzi i / lub erotyzmu.

3. Nie rób tego, jeśli nie chcesz

„Obciąganie powinno być wykonywane z entuzjazmem – i będzie to widać, jeśli po prostu nie masz na to ochoty. Pomiń to, jeśli to nie sprawia ci przyjemności” – mówi Simpson-Baker.

Jeśli nie chcesz zrobić komuś loda (lub wykonać innego aktu seksualnego), nie rób tego. Koniec kropka.

4. Jęcz!

„Jęcz z rozkoszy podczas obciągania, jeśli sprawia Ci to przyjemność” – mówi Rowett. „Wibracje wywołane jękiem zwiększą przyjemność, jaką dają usta i język”.

Ponownie, rozumiemy, że to chwila pełna intensywnych wrażeń, dlatego jeśli wydawanie dźwięków nie Cię krępuje, to nie musisz tego robić. Niemniej jednak, jeśli masz ochotę i okazję, subtelne jęki, umiejętnie wplecione w intymne chwile, mogą z pewnością wzbogacić doświadczenia dla wszystkich uczestników.

5. Nie musisz robić głębokiego gardła, jeśli nie chcesz

Głębokie gardło może być absolutnie przyjemne zarówno dla dawcy, jak i odbiorcy. Wykonywanie głębokiego gardła nie jest wymagane podczas seksu oralnego. Szczerze mówiąc, głębokie gardło i obciąganie można uznać za dwa różne akty seksualne.

„Nie czuj się zobowiązana do wykonywania głębokiego gardła. Będziesz tymczasowo odcinać drogi oddechowe, więc jeśli nie chcesz tego robić, nie czuj się zmuszona” – mówi Simpson-Baker. „Niektórzy partnerzy nawet nie czerpią z tego przyjemności, ponieważ może to być zbyt intensywne lub nawet bolesne, więc najpierw zapytaj, czy im się to podoba”.

6. Zapytaj, co lubi

Każda osoba jest unikalna, jeśli chodzi o swoje upodobania seksualne, dlatego, jeśli nie jesteś pewien, co robić, to najlepiej jest zapytać o to swojego partnera.

„To, co działa na jedną osobę, nie zadziała na drugą, więc dotarcie do sedna sprawy jest kluczowe” – mówią eksperci. Aby poczuć się częścią całego wydarzenia, możesz zapytać w seksowny sposób, zamiast po prostu pytać o wskazówki. Spróbuj czegoś w stylu: „Chcę ci obciągnąć. Co sprawi ci największą przyjemność?”. Obserwuj, jak ich oczy się rozjaśniają, a ich penis podnosi się na baczność, gdy wymieniają ci to co dokładnie ich kręci.

Jeśli cokolwiek, o co proszą, sprawia, że czujesz się nieswojo, zawsze możesz powiedzieć „nie”. Eksperci twierdzą, że kluczem do udanej relacji jest umiejętność wyrażania własnych potrzeb, równie dobrze jak zrozumienie i uwzględnienie potrzeb partnera.

7. Zdejmij z niego część presji

Decyzja o zrobieniu komuś loda to naprawdę wielki krok naprzód w związku. To nie znaczy jednak, że nie możesz czerpać z tego przyjemności. Zamiast martwić się o idealne obciąganie, po prostu daj się ponieść chwili. Śmiej się, jeśli wydarzy się coś głupiego. Rób przerwy na łyk wody. Żartuj. Rozładuj napięcie dziwnymi ruchami tanecznymi. Pamiętaj, że chodzi o łączenie się i czerpanie przyjemności – a nie o wystawianie spektaklu godnego Broadwayu.

8. Wydawaj różne odgłosy

Jęcz, stękaj, ooh i ahh. Możesz nawet siorbać, jeśli masz na to ochotę. Chodzi o to, żeby nie bać się wydawać odgłosów lub siorbiących dźwięków – jest to nie tylko podniecające, ale także praktyczne – wibracje ust potrafią robić naprawdę dobrą robotę podczas obsługi penisa.

„Wykorzystaj swoją wewnętrzną gwiazdę porno” – sugerują eksperci. „Przesadne jęki, ssanie i siorbanie dają penisowi niesamowite doznania, a wibracje wynikające z wydawania odgłosów dodają kolejną warstwę przyjemności Twojemu partnerowi”.

Ponadto, sprośne rozmowy to świetny sposób, aby nie tylko podkręcić temperaturę sytuacji, ale także dać odpocząć szczęce, wyjaśnia ekspert ds. seksu Kenneth Play. Wpatruj się w oczy partnera i powiedz coś w stylu: „smakujesz tak dobrze”, „czy mogę ssać mocniej?”. To, czy faktycznie będziesz ssać mocniej, nie ma znaczenia, ponieważ od razu będzie bliżej orgazmu.

9. Poduszka Twoim przyjacielem

Twój komfort jest kluczowy! Nie obawiaj się robić przerwy. Nie bój się powiedzieć, jakie są Twoje potrzeby w tej sytuacji – czy potrzebujesz poduszki pod kark, czy też musisz zmienić pozycję. Niezależnie od tego, czy kupujesz poduszkę specjalnie do seksu (tak, istnieją takie poduszki), czy bierzesz jedną z łóżka, poduszki są jednym z najbardziej niedocenianych dodatków podczas seksu oralnego. Nie tylko możesz umieścić je pod kolanami, jeśli robisz loda w pozycji klęczącej, ale możesz ich użyć do podparcia bioder partnera, co odciąża szyję i zapewnia nowe doznania.

10. Nie ma złego sposobu na robienie loda

Powinnaś po prostu wyrzucić to z głowy, ponieważ każdy ma inny gust, preferencje, upodobania i pragnienia, co oznacza, że dana technika będzie się różnić dla każdej osoby, z którą jesteś.

„Różni ludzie preferują różne techniki i nie ma sposobu, aby dowiedzieć się o ich ulubionych, chyba że zapytasz lub posłuchasz ich reakcji” – mówi seksuolog kliniczny dr Rachel Sommer, współzałożycielka My Sex Toy Guide.

11. Nie ograniczaj obciągania tylko do penisa

Na ciele istnieje wiele miejsc, które można skutecznie stymulować. Jednym z nich, z którym bardzo, bardzo polecam się zapoznać, jest krocze – obszar między moszną a odbytem partnera. „Jest bardzo wrażliwy, ponieważ znajduje się w nim wiele zakończeń nerwowych. Poświęcenie temu obszarowi odrobiny uwagi może zintensyfikować przyjemność” – mówią eksperci. Zaleca uciskanie tego miejsca językiem lub palcami wskazującym i środkowym.

12. Nie krępuj się i zrób to również dla siebie!

Wprowadzenie wibrującej zabawki może sprawić, że robienie loda będzie jeszcze bardziej podniecające. Możesz użyć jednej ręki, aby przytrzymać ją podczas klęczenia albo po prostu usiąść na niej, aby uzyskać maksymalną kontrolę.

Eksperci sugerują, że optymalną pozycją jest leżenie na plecach podczas gdy Twój partner klęczy obok. Obróć się w prawo i zacznij robić mu loda, podczas gdy on będzie robił Ci palcówkę. Dla dodatkowej przyjemności użyj na sobie wibrującej zabawki. Obserwowanie siebie nawzajem i doświadczanie wspólnej przyjemności może być ogromnie podniecające zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego partnera.

13. Można to zrobić pod prysznicem

Seksu pod prysznicem jest trudny lub wręcz niemożliwy – dosłownie jedno z gorszych miejsc do uprawiania seksu. Robienie loda pod prysznicem jest zarówno wykonalne, jak i przyjemne.

14. Włącz jądra do zabawy

Jednak nie zapomnij najpierw zapytać swojego partnera, czy jest zainteresowany takimi eksperymentami. Następnie zapytaj „Jak lubisz bawić się swoimi jajami?”. Ludzie, którzy ich nie mają, nie wiedzą, że są one bardzo wrażliwe! Więc nie szarp bez ostrzeżenia.

Wskazówka Hirschmana dotycząca zabawy kulkami: „Jeśli masz silne mięśnie brzucha, uklęknij między nogami [partnera] i użyj jednej ręki na trzonie, a drugą delikatnie pieść kulki”.

15. Jest to również dobry moment, aby zająć się tyłkiem

Jeszcze raz: Zanim zapuścisz się na nieznane terytorium, zapytaj partnera, czy lubi takie zabawy. Następnie, jeśli wyrazi zgodę, zapytaj ponownie, jaki rodzaj zabawy lubi. Ma to również tendencję do przyspieszania obciągania, co, jak wiesz, może być dobrą rzeczą.

16. Twój partner zwraca mniejszą uwagę na to, jak wygląda twoja twarz podczas stosunku, niż ci się wydaje

Kiedy robisz loda, nie musisz wyglądać jak modelka gotowa do zrobienia sesji zdjęciowej. Twoje usta znajdują się na genitaliach twojego kochanka, który będzie myśleć, że wyglądasz seksownie bez względu na wszystko.

17. Nie musisz połykać nasienia, ale możesz, jeśli chcesz

Nie ma nic złego w ludziach, którzy lubią smak spermy w ustach, ale dla niektórych to uczucie jest obrzydliwe. To wcale nie oznacza, że twój partner nie jest atrakcyjny i że ty nie jesteś urokliwy w jego oczach – to po prostu znak, że razem możecie odkryć nowy, nietypowy sposób na zabawy. Może spust na klatkę piersiową? A może na chusteczką lub ręcznik? Porozmawiaj o tym ze swoim kochankiem, aby znaleźć rozwiązanie, które oboje uważacie za stosowne i seksowne.

18. Czasami penis nie pachnie dobrze, ale to nie szkodzi

Nie ma potrzeby, aby oczekiwać, że zapach penisa będzie przypominał perfumy Chanel lub słodki balsam do ust o smaku truskawkowym, ale fakt jest taki, że każdy ma swój indywidualny zapach i niektórzy ludzie po prostu wydzielają go bardziej niż inni. Każda okolica intymna może być wilgotna i pełna charakterystycznego zapachu. Jeśli zależy ci na świeżości i higienie twojego partnera, z przyjemnością proponujemy wspólny, pociągający prysznic przed jakąkolwiek bliższą aktywnością między ustami a okolicami intymnymi.

19. Język jest Twoim sprzymierzeńcem

Języki są seksowne jak diabli i istnieje duże prawdopodobieństwo, że twój partner będzie chciał zobaczyć go w akcji, gdy będziesz lizać jego penisa. Podczas robienia loda, rozważ eksperymentowanie z różnymi technikami. Wykorzystaj szeroki i płaski obszar na trzonie penisa oraz ciasny i spiczasty czubek na wędzidełku, to doskonałe punkty startowe, by wzbogacić doznania Twojego partnera.

20. Pornografia może wiele nauczyć na temat obciągania, podobnie jak graficzna edukacja seksualna, której nigdy nie miałaś w szkole

Ludzie nie mają tendencji do bzykania się w taki sposób, jak robią to w porno. Czasami te zbliżenia naprawdę mogą nauczyć nowych technik obciągania.

Po opanowaniu technik porno, Eksperci zalecają, aby spróbować ssać w taki sposób, aby wytworzyć coś w rodzaju próżni, dokładnie wtedy, gdy poczujesz, że czubek kutasa staje się coraz twardszy. „To tworzy niezwykle silny orgazm” – mówią.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *